Google reklāmas jaunumi: izmantot reklāmas paplašinājumus kļuvis vēl izdevīgāk

Google reklāmas paplašinājumi (Google AdWords extensions)Cilvēki izmanto Google meklētāju, lai pētītu un/vai iegādātos produktus. Līdz ar to reklāmdevēji, kas spēj sniegt meklēšanas pieprasījumiem atbilstošākos reklāmas ziņojumus, var piesaistīt vairāk potenciālo klientu savām mājas lapām. Un, ja mājas lapa tiešām „pārdod”, tad vairāk potenciālo klientu mājas lapā nozīmē arī pārdošanas rezultātu pieaugumu.

Viens no veidiem, kā reklāmas ziņojumu var padarīt atbilstošāku un pievilcīgāku, ir Google reklāmas paplašinājumu izmantošana (Google AdWords Extensions).

Google reklāmas paplašinājumi (Google AdWords extensions)

Pavisam nesen Google padarījis reklāmas paplašinājumu izmantošanu vēl pievilcīgāku. Tagad, izmantojot reklāmas paplašinājumus, reklāmdevējs var saņemt augstāko reklāmas pozīciju, nepaaugstinot cenu par klikšķi. Iepriekš reklāmas pozīciju ietekmēja divi faktori: maksimāla cena par klikšķi, ko reklāmdevējs ir gatavs maksāt un atslēgvārda kvalitātes rādītājs (Quality Score). Tagad šiem faktoriem pievienojas trešais – Google reklāmas paplašinājumu izmantošana.

Reklāmu paplašinājumi ir ļoti noderīgi. Tie ļauj uzlabot Jūsu reklāmas kampaņu efektivitāti, kā arī reklāmu vizuālo izskatu padarīt daudz pievilcīgāku un profesionālāku.  Katram reklāmdevējam vajadzētu izvērtēt, kuri reklāmas paplašinājumi ir piemērotākie konkrētajam biznesa tipam un kampaņu mērķiem. No pieredzes varu secināt, ka reklāmas ziņojumi, kam ir pievienoti reklāmas paplašinājumi, spēj paaugstināt CTR vidēji par 3-7% (CTR – klikšķu biežums uz reklāmas ziņojuma). Tādēļ iesaku izvērtēt iespēju izmantot reklāmas paplašinājumus visās reklāmas kampaņās.

Ja Jūs vēlaties uzlabot Google reklāmas (AdWords kampaņu rezultātus un piesaistīt vairāk klientu, piesakieties uz bezmaksas konsultāciju. Pieteikumu sūtiet uz e-pastu sv@imarketings.lv

Ja vēlaties paaugstināt klientu skaitu no Jūsu mājas lapas, veiksim mājas lapas auditu un saskaņā ar tā rezultātiem nodrošināsim nepieciešamos uzlabojumus. Piesakieties uz bezmaksas konsultāciju pa e-pastu andis@imarketings.lv

Ja Jūs izmantojat integrētu digitāla mārketinga komunikāciju (vairākus digitālus kanālus vienlaicīgi), esam gatavi pārņemt un vadīt visus digitālus kanālus vienlaicīgi, lai paaugstinātu esošus pārdošanas rezultātus. Piesakieties uz mūsu iespēju prezentāciju pa e-pastu sv@imarketings.lv.