Praktiskais seminārs e-pasta mārketingā Mailigen Workshop 2013

Latvijas lielākais e-pasta mārketinga serviss Mailigen jau trešo gadu pēc kārtas organizē Workshop semināru, kas ir kļuvis par lielāko un nozīmīgāko e-pasta mārketinga veltīto pasākumu Latvijā. Mailigen Workshop 2013 norisināsies pavisam drīz, jau 20. novembrī viesnīcā „Tallink Hotel” Rīgā, Elizabetes ielā 24. Līdzās semināram otro reizi tiks pasniegtas arī Gada balvas e-pasta mārketingā visveiksmīgāk realizētajām e-pasta kampaņām.

Mailigen Workshop 2013 semināra programma

Workshop vienas dienas semināra laikā būs iespējams apgūt e-pasta mārketingu no Latvijas labākajiem speciālistiem. Tajā aicināti piedalīties visi, kas vēlas apgūt e-pasta mārketingu sava biznesa attīstīšanai un klientu efektīvākai uzrunāšanai: Latvijas uzņēmēji, mārketinga speciālisti, Mailigen klienti, kā arī tie, kas vēlas uzzināt vairāk par Mailigen pakalpojumiem un jaunākajām e-pasta mārketinga attīstības tendencēm.

Lai semināra apmeklētāji vieglāk iejustos un spētu apgūt tieši viņiem būtisko un svarīgo informāciju, pirms reģistrēšanās semināram ikviens var norādīt kuras grupas sastāvā viņš vēlas klausīties lekcijas: iesācēju vai pieredzējušo grupā.

Workshop semināra grupas:

  • Iesācēju grupa: Iepazīšanās ar Mailigen sistēmu: kas ir e-pasta mārketings un kā to veikt; datubāzes ievākšana, segmentācija un atrakstīšanās; e-pasta saturs, temata lauks, aicinājums rīkoties; e-pastu kampaņu datu analīze.
  • Pieredzējušo grupa: Mailigen jaunumi: segmentācija pēc uzvedības un transakciju e-pasti; pasaules tendence mobilais e-pasta mārketings; Lifecycle jeb dzīvescikla e-pasta mārketings; padziļināta e-pasta kampaņu datu analīze.

Iepazīties ar pilnu Workshop programmu un pieteikties pašam semināram iespējams aizpildot Mailigen Workshop 2013 reģistrācijas anketu. Reģistrējoties semināram, dalībnieki kā dāvanu saņems video prezentācijas no pagājušā gada Workshop.

Semināra beigās pilnīgi ikvienam būs iespēja noklausīties arī lekcijas par e-pasta mārketinga integrāciju ar sociālajiem tīkliem un e-pasta mārketinga aktivitātēm un nozīmi 2014.gadam. Tāpat, dalībniekiem būs sarūpētas arī dāvanas un pārsteigumi no dāvanu centra fromme.lv.

Gada balva e-pasta mārketingā

Workshop semināra noslēgumā jau otro reizi norisināsies arī Mailigen Email Marketing Awards 2013 apbalvošanas ceremonija, kas veltīta Mailigen klientu šī gada labāko e-pasta kampaņu apbalvošanai. Ja šogad esat izveidojis e-pasta kampaņu un Jūsuprāt kampaņai ir neparasta stratēģija, augsts atvērto vēstuļu skaits, liels veikto klikšķu skaits un veiksmīga integrācija ar citiem mārketinga rīkiem, noteikti piesakiet to dalībai Mailigen gada balvai e-pasta mārketingā un, nokļūstot finālistu sarakstā, Workshop apmeklējums būs bez maksas.