Facebook automātiskās publikācijas atvieglo jūsu darbu un taupa laiku

Pietrūkst laika, lai regulāri publicētu jaunu materiālu Facebookā? Tagad Facebook piedāvā iespēju ieplānot un automātiski publicēt jūsu rakstus (foto utt.). Līdz šim brīdim daudzi cilvēki izmantoja tādus servisus, kā Hootsuite, bet šāda pieeja var negatīvi ietekmēt jūsu Facebook lapas rangu (Facebook EdgeRank). Un to, ka šis rangs ir ļoti būtisks, es minēju šajā rakstā.

Izskatīsim sīkāk, kā ir iespējams izmantot automātisko publikāciju funkciju Facebookā.

1. Kā strādā automātiskās publikācijas?

Uzrakstiet tekstu, kā jūs to parasti darāt. Jūs varat pievienot foto, video, linkus vai uzrakstīt parasto tekstu.

Kreisajā apakšējā stūrī klikšķiniet uz pulksteņa simbolu, kā parādīts augšējā bildē. Tagad jūs varat norādīt gadu, mēnesi un laiku, kad vēlaties nopublicēt materiālu.

 

Ar www.imarketings.lv atļauju

Pievērsiet uzmanību, ka iespējams norādīt ne tikai nākotnes laiku, bet arī pagātnes. Jūs varat ieplānot publikācijas 6 mēnešus uz priekšu. Facebook piedāvā arī izvēlēties segmentus pēc ģeogrāfijas un valodas. Nākotnē Facebook sola paplašināt segmentācijas iespējas un pievienot dzimumu, vecumu, intereses utt.

2. Kā atrast un rediģēt automātiskās publikācijas?

Lai redzētu ieplānotās publikācijas, nospiediet lapas augšpusē Edit Page un klikšķiniet Use Activity Log.

Ar www.imarketings.lv atļauju

Diemžēl, vienīgais, ko var mainīt, ir publikācijas datums un laiks. Lai pamainītu saturu, jums nāksies izdzēst ieplānoto publikāciju un no jauna ievadīt izlaboto variantu. Plānotās publikācijas augšējā labajā stūrī nospiediet Cancel Post, lai izdzēstu publikāciju.

3. Nevar ieplānot visu, ko vēlaties

Jūs varat ieplānot tekstu, foto, video un linku publikācijas. Bet jūs nevarēsiet ieplānot fotoalbumu, pasākumu, aptauju un piedāvājumu publikācijas.

4. Automatiskās publikācijas neparādīsies Twitterī

Ja Jūsu Facebook un Twitter akaunti ir salinkoti, tad jūsu Facebook publikācijas automātiski parādās Twitterī. Bet, ja materiāls ir publicēts ar automātisko publikāciju palīdzību, tad tās neparādīsies Twitterī. Lai varētu automātiski publicēt materiālu Twitterī, jāizmanto citi servisi (piemēram, Hootsuite).